Sık Sorulan Sorular

0850 455 44 55 numaralı Çağrı Merkezimize Hafta içi 09:00-18:00 arasında ulaşabilirsiniz.
Kredi açılışında geri ödeme planın bir örneği tarafınıza iletilir. Ayrıca Online İşlemler menümüzden ya da Müşteri Hizmetlerinden dilediğinizde tekrar temin edebilir ya da konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ödemelerinizi Param kartınıza yükleme yaparak gerçekleştirebilir, bu sayede size özel kampanya ve avantajlardan haberdar olabilirsiniz.
Kredi başvurunuzu online işlemler/ hemen başvur butonuna tıklayıp birkaç bilgiyle hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte dilediğiniz anlaşmalı bayilerimizden ürün satın alma anında da başvurunuzu yapabilirsiniz.
KKDF, Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu’nun kısaltılmış hali olup, gerçek kişilere ticari amaçla kullanılmamak kaydıyla kullandırılan kredilerde %15, tüzel kişilere ve gerçek kişilere ticari amaçla kullanılan kredilerde %0’dır. BSMV ise, Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi’nin kısaltılmış hali olup, %5 oranında uygulanmaktadır.
Kredi başvurusu için online işlemlerde bulunan birkaç soruyu cevaplandırmanız yeterlidir. Herhangi bir evrak gerekmedikçe talep edilmemektedir.
Başvuru sonucunu ortalama on dakikada içerisinde öğrenebilirsiniz.
Kredibilitenize göre 36 aya varan vadelerle kredi kullanabilirsiniz.
Taksitlerinizin hafta sonu ya da resmi tatile denk gelmesi durumunda takip eden ilk iş günü içerisinde ödemeniz durumunda herhangi bir faiz işlemez.