İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin!

Yeni nesil finansman

ParamKredi’nin sağladığı alt yapı ile iş ortaklarımızdan yapacağınız alışverişlerde, bulunduğunuz alışveriş sitesinden hiç ayrılmadan, krediniz anlık değerlendirilir, sonuçlanır ve tüm adımları hızlı ve kolay bir şekilde aynı platform üzerinde tamamlarsınız.


Bir kredi kartınız olmasa da olur

ParamKredi ile artık kredi kartına ihtiyacınız yok. Üstelik banka hesabı veya kredi kartı ile ödemenin size sunduğundan çok daha esnek ve uzun vadede alışverişinizin ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.


ParamKredi ile şimdi alırsınız, ödemeyi uzun vadede yaparsınız

Siz bugünün ihtiyacını ertelemeyin, ödemenizi ParamKredi ile bir banka veya kredi kartından çok daha uzun vadelerde gerçekleştirin.


ParamKredi’de sizin için limit hazır

İhtiyacınız anında ParamKredi’ye başvurarak anında almak istediğiniz ürüne ulaşabilirken, dilerseniz de hazır limit başvurusu ile alacağınız kredinizi iş ortaklarımızdan yapacağınız alışverişinizde parça parça veya tek seferde kullanabilirsiniz.


Ödemeleri nasıl yapabilirim?

Alışveriş esnasında olduğu gibi ödeme sırasında da bir banka hesabına ihtiyacınız yok. Bankaya olan ödemenizi istediğiniz ATM’den veya internetten ParamKart’ınız ile gerçekleştirebilirsiniz.