İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin!

Yeni nesil finansman

Kredim’in sağladığı alt yapı ile iş ortaklarımızdan yapacağınız alışverişlerde, bulunduğunuz alışveriş sitesinden hiç ayrılmadan, krediniz anlık değerlendirilir, sonuçlanır ve tüm adımları hızlı ve kolay bir şekilde aynı platform üzerinde tamamlarsınız.


Bir kredi kartınız olmasa da olur

Kredim ile artık kredi kartına ihtiyacınız yok. Üstelik banka hesabı veya kredi kartı ile ödemenin size sunduğundan çok daha esnek ve uzun vadede alışverişinizin ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.


Kredim ile şimdi alırsınız, ödemeyi uzun vadede yaparsınız

Siz bugünün ihtiyacını ertelemeyin, ödemenizi Kredim ile bir banka veya kredi kartından çok daha uzun vadelerde gerçekleştirin.


Kredim’de sizin için limit hazır

İhtiyacınız anında Kredim’e başvurarak anında almak istediğiniz ürüne ulaşabilirken, dilerseniz de hazır limit başvurusu ile alacağınız kredinizi iş ortaklarımızdan yapacağınız alışverişinizde parça parça veya tek seferde kullanabilirsiniz.


Ödemeleri nasıl yapabilirim?

Alışveriş esnasında olduğu gibi ödeme sırasında da bir banka hesabına ihtiyacınız yok. Bankaya olan ödemenizi istediğiniz ATM’den veya internetten ParamKart’ınız ile gerçekleştirebilirsiniz.