Biz Kimiz?

Hakkımızda

TURK Finansman A.Ş., 2018 yılında TURK Holding’in %50, TURK Elektronik Para’nın %39, Turuncu Holding’in %10 ve % 1 gerçek kişi ortaklığıyla kurulan Türkiye’nin ilk dijital finansman şirketidir.

TURK Finansman A.Ş. Kredim altında oluşturduğu geniş yelpazedeki iş ortağı portföyü ile sadece bireylerin değil, şirketlerin ve meslek gruplarının finansman ihtiyaçlarına özel, yeni ve farklı bir yaklaşım ile dijital platformlar üzerinden geleneksel ve dijital kredi ürünleri sunmaktadır.

6361 sayılı kanun ile Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK)’na tabi olan TURK Finansman A.Ş., Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketleri Birliği (FKB) üyesidir.

Kredim Nedir?

ParamKredi, Türkiye'nin ilk dijital finansman şirketi olan TURK Finansman A.Ş. tarafından, bireylerin, şirketlerin ve meslek gruplarının finansman ihtiyaçlarını dijital kanalları üzerinden uygun faiz ile güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde karşılayabilmelerine imkan sunan yeni nesil dijital finansman platformudur.

Kredim Güvenli mi?

TURK Finansman A.Ş.‘ye ait ürünlerin siber güvenlikle ilgili tüm önlemleri şirketimiz tarafından alınmaktadır. Kişisel, mesleki ya da şirket bilgilerinizi 6698 sayılı kanun kapsamında korumaktayız. Bilgileriniz bizim için değerli. Teknolojimizi sizi korumak için kullanıyoruz.

Kredim ile Neler Yapabilirim?

Yeni nesil dijital finansman platformumuz ile bireylerin, şirketlerin ve meslek gruplarının her türlü kredi ihtiyacı için, TURK Finansman web sitesinin Online İşlemler bölümünden ve Kredim mobil uygulamasından kredi başvurularınızı en kolay şekilde yapabilirsiniz.

Kredim İş Ortağımız olarak, hem müşteri ağınızı büyütecek çözümlerimize, hem de işinizi büyütürken ihtiyaç duyacağınız size özel finansal desteklerimize erişebilirsiniz.

Müşterilerinizin finansmanlarına destek olmak amacıyla, sadece mağazalarınızda değil, her geçen gün hacmi artan online platformlarınızda da ParamKredi aracılığı ile kredi kullandırabilirsiniz.

Hem siz kazanırsınız, hem müşterileriniz.